НЕ ОБЕРТАЙСЯ… (Свіжий мед)
Добавлено в закладки: 0
Свіжий мед в неділю занесуть,
Ще з зими травневий замовляла…
Первоцвітів ніжність та красу
У солодкім трунку уявляла.
Кожне літо — трошки не таке,
Кожна квітка, — мов уперше бачиш!..
Зайченятко, біле та пухке,
То пливе у небі, а то скаче…
То легкий, грайливий вітерець,
То, буває, рве з дахів покрівлі…
… Рветься, мов зелений прапорець,
З гілочки листочок до будівлі…
Двері за собою причиню,
Щоби не летіли мухи в хату.
Бо ж сусіди різали свиню,
От тому і мух, либонь, багато…
… Гарно, чи не гарно, — це життя.
А життя буває і негарним.
Дивлячись сьогодня в майбуття, —
Не здається те, що було — марним?..


