Стихи

НЕ ОБЕРТАЙСЯ… (Свіжий мед)

Добавлено в закладки: 0

Свіжий мед в неділю занесуть,
Ще з зими травневий замовляла…
Первоцвітів ніжність та красу
У солодкім трунку уявляла.

Кожне літо — трошки не таке,
Кожна квітка, — мов уперше бачиш!..
Зайченятко, біле та пухке, 
То пливе у небі, а то скаче…

То легкий, грайливий вітерець,
То, буває, рве з дахів покрівлі…
… Рветься, мов зелений прапорець,
З гілочки листочок до будівлі…

Двері за собою причиню,
Щоби не летіли мухи в хату.
Бо ж сусіди різали свиню,
От тому і мух, либонь, багато…

… Гарно, чи не гарно, — це життя.
А життя буває і негарним.
Дивлячись сьогодня в майбуття, —
Не здається те, що було — марним?..

Понравилось? Поделись!

2

Автор публикации

не в сети 4 часа

Феня

3 257
Комментарии: 983Публикации: 1090Регистрация: 28-04-2025
https://web24.com.ua/

Напишите комментарий

Техподдержка сайта
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Генерация пароля