ГІРКИЙ МЕД СЬОГОДЕННЯ
Добавлено в закладки: 0
Не буде жодного плода в садку цим літом,
То холоди, така біда, — хоч гарно квітнув…
То вітер гілля обломив, то дощ завадив,
Бо ж навесні найперших бджіл — «Олекса» зрадив*…
Не захистив він трудівниць садів квітучих,
Збирали бджоли з ріпака нектар пахучий…
Темніє мед, немов у слоіку застигло
Життя гірке, що ледь зібрати лихо встигло.
*Покровитель бджіл.


