Художниця
Добавлено в закладки: 0
Усміхніться! Личко ви
Не печальте:
Зображу лисичку я
На асфальті.
Намалюю ягідку
Біля тину.
І корівку лагідну,
І пташину.
Сонце біля ґаночку
З крейди збудить:
«Доброго всім раночку,
Світлі люди!»
Вольных Авторов
Добавлено в закладки: 0
Усміхніться! Личко ви
Не печальте:
Зображу лисичку я
На асфальті.
Намалюю ягідку
Біля тину.
І корівку лагідну,
І пташину.
Сонце біля ґаночку
З крейди збудить:
«Доброго всім раночку,
Світлі люди!»
6 комментариев
Владимир Полежаев
Доброго всім раночку,
Вільні Автори!
Чайка
Доброго ранку, дякую за увагу до мого дитячого віршика.
Lyubina
Спасибо за пожелания,
но Кривой Рог снова бомбят
А поэты даже под обстрелом поют любовь!
Чайка
Харківщині теж несолодко. Та писати для діток — зцілювати серце
тримаймося
Inga
Чайка